[pl_row]
[pl_col col=12]
[pl_text]

PIEPŪŠAMO ATRAKCIJU NOMA

Atrakcijas  Jautājumi un atbildes  Pasūtīt atrakciju  Piegāde 

 

Jautājumi un atbildes

Paldies, ka apmeklējāt AIRFUN.lv! Šeit Jūs varat atrast atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem pirms piepūšamo atrakciju nomas.

Ja Jūs neatrodat atbildi uz Jums interesējošu jautājumu, lūdzu zvaniet mums uz numuru 25120547 vai 26079017 un mēs ar prieku Jums palīdzēsim.

Nomas termiņš

A) Uz cik ilgu laiku tiek iznomātas piepūšamās atrakcijas?
B) Atrakcijas tiek iznomātas uz vienu dienu, no rīta (iepriekš kopīgi sarunāta laika) līdz vakaram (kamēr gaišs, ieskaitot savākšanas laiku, kas parasti aizņem 40-50min).

A) Vai ir iespēja atrakciju iznomāt uz divām dienām?
B) Jā, otrās dienas nomas maksa ir puse no pirmās dienas nomas maksas.

Piegāde

A) Vai ir jāmaksā ceļa izdevumi?
B) Jā, par ceļa izdevumiem pasūtītājs maksā papildus pie atrakcijas nomas maksas.

A) Vai pasūtītājs var piepūšamo atrakciju aizvest pats?
B) Nē, piepūšamās atrakcijas piegādājam un uzstādām tikai mēs, Jums noteikti ir daudz svarīgākas lietas, kuras darāmas gatavojoties ballītei.

Uzstādīšanas noteikumi

A) Kādam segumam ir jābūt, lai uzstādītu piepūšamo atrakciju?
B) Piepūšamās atrakcijas izvietojam tikai zālienā vai uz cieta seguma (asfalts, bruģis), pie nosacījuma, ka atrakciju ir kur piesiet no visām pusēm. Piepūšamās atrakcijas netiek uzstādītas smiltīs, melnzemē, asā zalē, uz akmeņem, visur tur, kur atrakcija var kļūt netīra vai tikt bojāta. Ja pasūtītājs nav informējis, ka atrakcija būs jāuzstāda smiltīs utt., atrakcijas piegādātājs tiesīgs atteikt uzstādīt atrakciju.

A) Ko darīt ja līdz uzstādīšanas vietai ir stāvs kalns, trepes, krūmāji?
B) piepūšamās atrakcijas ir pietiekami lielas un smagas (līdz pat 300kg), tāpēc tās nav vienkārši pārvietot pa stāviem kalniem vai kāpnēm. Par problemātiski pieejamu vietu ir jābrīdina iepriekš, kā arī par to pasūtītājs veic papildus piemaksu 20% apmērā no atrakcijas nomas maksas. Ja tas netiek brīdināts iepriekš, atrakcijas uzstādīšana var tikt kavēta, kā arī kavētas citas piegādes, cerot uz sapratni.

A) Vai ir nepieciešams elektrības pieslēgums?
B) Jā, lai piepūšamā atrakcija darbotos ir nepieciešams pastāvīgs elektrības pieslēgums, kas atrodās ne tālāk kā 25m attālumā no uzstādīšanas vietas.

Aizliegts

A) Vai piepūšamo atrakciju var izmantot pieaugušie?
B) Piepūšamās atrakcijas kategoriski ir aizliegts izmantot pieagušajiem, tās ir paredzētas bērniem līdz 12g.

A) Vai drīkst netālu no piepūšamās atrakcijas šaut salūtu?
B) Netālu vai virs atrakcijas salūtu šaut kategoriski aizliegts. No salūta krītošie karstie pelni neatgriezeniski bojās atrakciju, šajā gadījumā pasūtītājs sedz pilnu atrakcijas vērtību saskaņā ar līgumu.

A) Vai piepūšamajā atrakcijā drīkst liet/laistīties ar ūdeni?
B) Nē, piepūšamājā atrakcijā aizliegts liet/laistīties ar ūdeni. Ja nodošanas laikā atrakcija ir slapja/netīra pasūtītājs maksā papildus 30eur par atrakcijas žāvēšanu/tīrīšanu (Lietus vai rasa neskaitās).

A) Vai piepūšamajā atrakcijā drīkst ielaist dzīvniekus?
B) Piepūšamajās atrakcijās nedrīkst ielaist dzīvniekus, jo dzīvnieki var tās saskrāpēt ar nagiem vai sakost.

A) Vai drīkst atrasties atrakcijā, kad tiek izslēgts pūtējs?
B) Nē, izslēdzot pūtēju, bērniem nedrīkst atrasties atrakcijā.

Samaksa

A) Kad un kā ir jāveic samaksa par atrakcijas nomu?
B) Samaksu jāveic atrakcijas uzstādīšanas brīdī skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu iepriekš par to mūs informējot, lai varam Jums nosūtīt avansa maksājumu.

Atbildība

A) Kāda ir Iznomātāja atbildība, iznomājot atrakciju?
B) Iznomātājs uzņemas atbildību par atrakcijas ekspluatācijas drošību, ja tā tiek izmantota atbilstoši prasībām un tam paredzētajam mērķim. Pirms atrakcijas uzstādīšanas Iznomātājs rakstiski informē Nomnieku par atrakcijas lietošanas noteikumiem. Nomnieks rakstiski apliecina, ka ir iepazinies ar atrakcijas lietošanas noteikumiem, kā arī apņemas informēt par tiem bērnus un kontrolēt, lai bērni tos ievēro.

A) Vai iznomātājs atbild par savainojumiem?
B) Iznomātājs neatbild par savainojumiem un nelaimes gadījumiem piepūšamajā atrakcijā, ja atrakcijā netiek ievērot tās lietošanas noteikumi. Bērni var krist, sasisties un gūt traumas, jo atrakcijā atrodas dažādu vecumu un raksturu bērni, kuru rīcību Iznomātājs nevar paredzēt un ietekmēt.

Citi jautājumi

A) Kāda vecuma bērniem paredzētas piepūšamās atrakcija?
B) Piepūšamās atrakcijas paredzētas bērniem vecumā līdz 10-12g. atkarībā no izvēlētās atrakcijas.

A) Vai var izmantot atrakciju lietus laikā?
B) Piepūšamās atrakciju var izmantot neliela lietus laikā, bet stipra lietus laikā atrakcija ir jānopūš un jāapsedz ar plēvi, kuru mēs Jums iedosim “gadījumā ja lietus”. Pretējā gadījumā atrakcija pielīs ar ūdeni un mums būs ļoti grūti viņu savākt, cerot uz sapratni 🙂

A) Vai piepūšamās atrakcijas nomas cenā ir iekļauts apkalpojošais personāls?
B) Apkalpojošais personāls nav iekļauts. Privātā pasākumā apkalpojošais personāls nav nepieciešams ja pasākumā nav vairāk par 20 bērniem. Taču ir obligāts publiskos pasākumos.

A) Vai nomas maksa tiek atgriezta, ja piepūšamā atrakcija tika uzstādīta, bet sākās lietus un atrakcija netika izmantota?
B) Ja darbinieks ir strādājis un atrakcija tika piegādāta un uzstādītas, bet vēlāk lietus dēļ to nevarēja izmantot, iznomātājs patur tiesības neatgriez nomas maksu pilnā apmērā.

A) Vai drīkst izmantot piepūšamo atrakciju stipra vēja laikā ja atrakcija ir nostiprināta?
B) Nē, atrakcijai obligāti jānolaiž gaiss ja vēja stiprums ir lielāks par 9m/s. 

Lai pasūtītu atrakciju nomai, zvani

+ 371 26079017
+ 371 25120547


[/pl_text]
[/pl_col]
[/pl_row]

Instagram